KONST / Litografier / Gicléetryck 16034030
nr 1603 4030
Karl Höglund
(f. 1940), Sverige
Gicléetryck, Caféinteriör. Signerad, numrerad 15/150. Bildmått: 33x45 cm, yttermått inklusive ram: 49x59 cm
Karl Höglund, född 1940 i Stockholm, svensk målare, grafiker och skulptör.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 4 mars 2024
kl 19:43:13
3/3 05:09:58
Karl Höglund
Läs mer om Karl Höglund